MTB Maratonų taurė Panevėžio etapas

Liepos 23 dieną Panevėžyje vyko trečiasis „Volkswagen“ MTB dviračių maratonų taurės etapas. Šis etapas, kaip ir kiti etapai, pasižymėjo dalyvių gausa tarp kurių dalyvavo ir „MTB Riders club“ komanda.
Etapas pasitiko nauja, pakeista trasa, iš pirmo žvilgsnio nesudėtinga, tačiau techniškai sunkia trasa, turinčia daug dulkių, daug purvo, kratančių pievų, bei žvyrkelių aptkarpų. Aukšta oro temperatūra taip pat tapo papildomu ištvermės išbandymu.

Vaikai ir laisvalaikio grupė turėjo įveikti 26 km., mėgėjai – 52 km., elitas – 78 km. distanciją.
Marta Navickaitė 26 km. distancijoje, startuodama W13 (merginos 13 m.) grupėje ir užėmė garbingą 4 vietą.
Mėgėjų distancijoje, kurioje startavo apie 600 dviratininkų, geriausiai pasirodė Raimundas Navickas, distanciją įveikęs per 1:52:18 s., finišavo 21-toje bendrosios įskaitos vietoje, savo amžiaus grupėje užėmė 16 vietą. Keletą minučių daugiau užtrukę trasoje finišavo ir Laurynas Mitrulevičius bei Marius Šukevičius.

Elito grupėje, kurioje lenktynes pradėjo apie 210 sportininkų, šį kartą startavo du klubo nariai, tai Rytis Jakučionis ir Marius Paršeliūnas. Pirmasis distanciją įveikė per 2:50:36 s., pasiekė 77 vietą bendroje įskaitoje, savo amžiaus grupėje M30 – aukštą 30 vietą. Antrasis distanciją baigė per 2:52:45 s., pasiekė 86 vietą bendroje įskaitoje, savo amžiaus grupėje M40 – aukštą 20 vietą.

Kitas, jau ketvirtasis VW MTB maratonų taurės etapas vyks rugpjūčio 13 dieną, gražiose Ignalinos apylinkėse, dviratininkai jo laukia su nekantrumu, nes tai yra sunki ir įdomi, daug stačių įkalnių bei staigių nusileidimų turinti, labai techniška trasa.