MTB Maratonų taurė Vilniaus etapas

Beveik 1300 įvairaus amžiaus dviratininkų karštą sekmadienį varžėsi Vilniuje vykusiame antrame šių metų „Volkswagen“ MTB dviračių maratonų taurės etape.
Apie 200 vaikų išmėgino savo jėgas trumpesniuose nuotoliuose, o vidurdienį į kovą stojo per 1000 vyrų ir moterų, pasiryžusių įveikti 20, 40 arba 60 km nuotolius.
MTB dviračių mėgėjai į kovą šioje trasoje stojo jau dešimtą kartą. Nors trasa per tiek metų beveik nekinta ir dalis dalyvių ją puikiai žino, tačiau netikėtumų visuomet būna. Šiemet sportininkams dvi paslaugas padarė oras: dalyviams buvo lengviau važiuoti, nes prieš porą dienų nulijęs stiprus lietus suplūkė smėlį, tačiau aukšta oro temperatūra tapo papildomu ištvermės išbandymu.

Šiame etape dalyvavo „MTB Riders“ klubo nariai. Trasoje buvo ganėtinai sudėtinga bei sunku, joje buvo daug smėlėtų ruožų bei takelių išvagotų medžių šaknimis, daug dulkių ir kalnų, tačiau visi klubo nariai sėkmingai pasirodė ir įveikė antrąjį šių metų „Volkswagen“ MTB dviračių maratonų taurės etapą.
Ypač norisi pasidžiaugti Martos Navickaitės sėkme kuri tarp savo amžiaus mergaičių W13 grupėje finišavo antra. Taip pat stabilius rezultatus šį sezoną demonstruoja ir Emilis Šukevičius, antrąjį etapą iš eilės pasiekė finišą 4-oje vietoje savo amžiaus grupėje M13. Abiejų grupių sportininkai turėjo įveikti 20 km.trasą.
Geriausiai iš vyresnių klubo narių pasirodė Raimundas Navickas mėgėjų grupėje, įveikęs 40 km. trasą, finišą pasiekė 17-oje vietoje, Marius Paršeliūnas finišavo 50-oje vietoje, Laurynas Mitrulevičius 227-oje vietoje, Marius Šukevičius 257-oje vietoje.
Rytis Jakučionis, nors ir turėdamas smulkių ir pastovių technikos gedimų, parodė tvirtą charakterį ir 60 km. nuotolį įveikė per 2:24:58,28 ir finišavo 66 –oje vietoje.
Džiaugiamės stabiliai augančiais rezultatais, beveik visi klubo nariai pagerino šios trasos įveikimo laikus, lyginant su praėjusiais metais.
Trečiasis etapas liepos mėn. 23 d. Panevėžyje, Pajuosčio aerodrome pasitiks lygia, be įkalnių ir nuokalnių, iš pirmo žvilgsnio nesudėtinga, tačiau techniškai sunkia trasa, su daug kratančių pievų, bei žvyrkelių aptkarpų.

Parašykite komentarą